אוטומציה בבדיקת תוכנה: המפתח ליעילות ודיוק

איך ניתן להביא לתכנון בדיקות תוכנה יעיל יותר?

תכנון אסטרטגיה לבדיקות תוכנה מאפשר לבנות בסיס עבודה טוב יותר לבדיקות QA לחברה שלכם. ניתן לעשות תכנון בדיקות תוכנה יעיל בליווי של חברה המתמחה באוטומציה לבדיקות תוכנה. החברה מספקת לכם שירותי מיקור חוץ של מהנדסי תוכנה מהשורה הראשונה בתחום במטרה לשפר את מערך הבדיקות שלכם לטווח הארוך. התהליך מתבצע באמצעות הטמעת מערכות ממוחשבות לאוטומציה ושילוב של קורסים והשתלמויות לעובדים שלכם במחלקת QA במידת הצורך.

דיוק מרבי בכל בדיקה אוטומטי

ביצוע של בדיקות תוכנה ידניות בלבד יכול להשאיר הרבה מקום לטעויות בפיתוח תוכנה. לעיתים התהליך פוגע גם באינטראקציה בין עובדי מחלקת פיתוח לבין מחלקת בדיקות תוכנה ויכול להשפיע על כל תהליך הפיתוח של המוצר. כאשר מדובר על מערכת ממוחשבת הבודקת אלפי שורות קוד בכל זמן נתון, ניתן להביא למידע מדויק ואמין יותר עבור כל עובד במערכת הפיתוח. זהו שילוב מצוין של מערכת איכותית עם עובדי בדיקות תוכנה המקבלים הדרכה לשימוש באוטומציה לקיצור תהליכי פיתוח. ניתן לפתח מערכת אוטומציה המותאמת לצרכים שלכם באמצעות תוכנות מודולריות לאוטומציה המאפשרות התאמה מושלמת לכל חברה. לאחר פיתוח המערכת מגיע שלב ההטמעה, לאחריה יש לבצע בדיקות אוטומטיות בכדי לבדוק את יעילות העבודה האוטומטית של התוכנה.

איך מתכננים בדיקות תוכנה אוטומטיות?

ביצוע תכנון בדיקות תוכנה מתחיל עם הטמעה של מערכת אוטומציה. ההטמעה אינה מחייבת אתכם בשינוי המערכות הפנימיות של החברה כמו מערכות ה-CRM או מערכות ההפעלה או הפיתוח. כאשר ההטמעה מתבצעת באופן מותאם אישית, ניתן לשפר מערכות עבודה קיימות בהשקעה כספית נמוכה יותר. ניתן לצמצם כוח אדם באמצעות מערכות אוטומציה ולהביא לעלויות משכורת נמוכות יותר בטווח הארוך. בנוסף לכך, אתם יכולים להתמודד עם עזיבה של עובדים או תחלופה של עובדים במחלקות ה-QA מבלי לחשוש בפגיעה משמעותית ביכולת של החברה לבצע בדיקות תוכנה איכותיות לתוכנות בפיתוח.

חברה מקצועית לתכנון בדיקות תוכנה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לתכנון בדיקות תוכנה למחלקת QA שלכם, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המציעה לכם את שיא הטכנולוגיה של בדיקות תוכנה אוטומטיות בשילוב מערכות מתקדמות וחדשניות לקיצור תהליכי בדיקה מוצרים טכנולוגיים בפיתוח.

Call Now Button דילוג לתוכן