אוטומציה והשפעתה על השוק הכלכלי

מה זה אוטומציה ולמה היא חשובה לפיתוח טכנולוגיות?

המילה אוטומציה משמשת היום לגבי כל מערכת ממוחשבת או מכנית בחברות תוכנה, מפעלי תעשייה ואפילו ברשויות מקומיות. אז מה זה אוטומציה ולמה היא חשובה לפיתוח כלכלי? אוטומציה מתייחסת למערכות ממוחשבת או מכניות המבצעות פעולות אשר אינן דורשות יד אדם. המערכות הללו חוסכות בכוח אדם, מקצרות תהליכי פיתוח וייצור ואף במקרים מסוימים שומרות על בריאות העובדים של החברה הנדרשים לפעול בסביבות חומרים מסוכנים. האוטומציה קיימת בכל מקום גם אם אנחנו לא רואים אותה והיא פועלת גם לקיצור תורים בבתי מרקחת, בבתי חולים ולתפעול תקלות במערכות ממוחשבות.

היתרון של אוטומציה לבדיקות תוכנה

תוכנות, מערכות ממוחשבות ואפליקציות מנהלות את חיינו באופן יום יומי וכולן יכולות לפעול בצורה יעילה בזכות בדיקות QA המתבצעות באופן שוטף. הבדיקות הללו מאפשרות לגלות פגמים ותקלות בתוך שורות הקוד שנכתבו לפיתוח התוכנה או המערכת. בדיקות ה-QA הן קריטיות לפיתוח מוצרים טכנולוגיים המשמשים אותנו ביום יום והאוטומציה מספקת במקרה זה קיצור תהליכי בדיקה ובכך גם קיצור תהליכי פיתוח. כאשר אתם משתמשים במוצר טכנולוגי קיים, תדעו כי כל מספר חודשים או שנים יוצאת גרסה חדשה של אותו מוצר. כל גרסה חדשה צריכה לעבור בדיקות QA בכדי לוודא כי התוכנה עובדת ללא תקלות וזאת ניתן לבצע באמצעות מערכות אוטומציה לבדיקות תוכנה.

איך לשלב אוטומציה בחברה שלכם?

שילוב אוטומציה כחלק מהמערכות הממוחשבות בחברה שלכם, יכול להתבצע באמצעות הטמעה של פתרונות אוטומציה למערכות קיימות. תהליך זה מתבצע על ידי מהנדסי תוכנה מנוסים המתמחים בבדיקות QA ופיתוח מערכות אוטומציה והתהליך מתבצע בהתאמה אישית לצרכים העסקיים שלכם. ההטמעה של מערכת אוטומציה מתנהלת בסנכרון מלא עם צוות מחלקת ה-QA שלכם במטרה להביא לפתרון הטוב ביותר מבחינת בדיקות התוכנה הנדרשות לכם ולקצר תהליכי עבודה.

מה זה אוטומציה לחברות ועסקים?

לקבלת מידע נוסף על מה זה אוטומציה ואיך ניתן לשלב אוטומציה בחברה שלכם, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המפתחת מערכות אוטומציה מתקדמות לשיפור תהליכי בדיקות תוכנה בחברות ובתי עסק. צוות החברה מורכב מהמהנדסים הטובים ביותר בתחום המביאים איתם ידע וניסיון במתן פתרונות טכנולוגיים לפיתוח מערכות ממוחשבות.

Call Now Button דילוג לתוכן