אוטומציה לבדיקות

אוטומציה לבדיקות היא דרך להפוך את תהליך בדיקות התוכנה לאוטומציה. זוהי טכניקה המאפשרת לבצע את כל הבדיקות תוך התערבות אנושית מינימלית. יש לזה יתרונות רבים כולל הגברת המהירות, העקביות והאיכות.

סוגים שונים של אוטומציה לבדיקות

ישנם סוגים רבים ושונים של אוטומציה לבדיקות המשמשים בדרכים שונות בהתאם לסוג התוכנה הנבדקת, כגון בדיקות פונקציונליות או לא פונקציונליות.תהליכי אוטומציה לבדיקות היא תהליך שבו בדיקות תוכנה נעשות על ידי מכונה או תוכנה. לאוטומציה יש פוטנציאל להפחית את הזמן והעלות של הבדיקות.

בתהליכי אוטומציה סלניום הוא הכלי המוביל

סלניום הוא אחד מכלי הבדיקה האוטומטיים הפופולריים ביותר עבור יישומי אינטרנט. ניתן להשתמש בכלי אוטומציה סלניום לבדיקות פונקציונליות ולא פונקציונליות, מה שהופך אותו לכלי מצוין לאוטומציה של בדיקות. סלניום כתוב ב-Java, כך שניתן להשתמש בו בכל פלטפורמה עם JVM מותקן.

חיפשו ויצרו כלי מושלם לבדיקות תוכנה

ניתן לבצע בדיקות אוטומציה בכמה דרכים, אך אחת השיטות הפופולריות ביותר היא אוטומציה של סלניום. בתהליכי אוטומציה סלניום הוא ללא ספק כלי מוביל, קל ליישום, קל לתפעול וגמיש מאוד עבור מגוון של פעולות לבדיקות תוכנה והוא גם מהווה כלי מסגרת להפעלת בדיקות אוטומטיות מול יישומי אינטרנט, תוכנות ומשחקים.

שפת בסיס לכל בדיקות התוכנה השונות

פייתון היא שפת תכנות פופולרית נוספת שגדלה בפופולריות מכיוון שהיא קלה ללמידה, חזקה וגמישה. ניתן להשתמש ב-Python גם עם מסגרות תכנות רבות ושונות כגון Django או Flask שנמצאות לרוב בפרויקטי פיתוח אתרים. בתהליכי אוטומציה פייתון היא שפת הבסיס איתה מבוצעות מירב הבדיקות גם כדי להפוך משימות חוזרות ונשנות כמו איסוף וניתוח נתונים, בעולם של בדיקות  אוטומציה פייתון הפכה בצורה בינלאומית לשפת הפיתוח המובילה והבלתי מעורערת בזכות התפתחות מטאורית והצלחה ענקית בתחום.

עולם מתפתח שלא מתכוון לעצור

עולם האוטומציה של בדיקות תוכנה מתפתח רק עם כניסתן של טכנולוגיות חדשות כמו AI, למידת מכונה וטכנולוגיות נוספות שרק מתחילות להתפתח, בדיקת תוכנה של תוכנה בפיתוח נועד כדי לזהות את ההבדלים בין התנהגות צפויה להתנהגות בפועל ולזהות ולטפל בבעיות, ובאגים – העולם הזה של בדיקות תוכנה נע בקצב מטורף אל עבר תוצאות מושלמות עבור כל אפליקציה , תוכנה או משחק.

Call Now Button דילוג לתוכן