בדיקות אוטומטיות

עוד לא עברתם לאוטומציה בבדיקות? זה הזמן לעשות זאת!

בכדי לשפר ביצועים של מערכת תוכנה יש צורך בביצוע בקרת איכות, כאשר הבדיקה הבסיסית שניתן לבצע הינה בדיקה ידנית של שורות קוד או של ממשק משתמש. אם בעבר כל הבדיקות היו נעשות באופן ידני על ידי צוות QA בחברה, היום ניתן לבצע בדיקות אוטומטיות בצורה מהירה ויעילה יותר ולחזור על אותן בדיקות שוב ושוב לצורך שיפור התוכנה ותפעול תקלות. מכיוון שריבוי גרסאות לכל מערכת תוכנה הוא חלק חשוב בפיתוח מוצרים טכנולוגיים, הבדיקות האוטומטיות הפכו לחלק קריטי בתהליכי פיתוח תוכנה.

בדיקות תוכנה במיקור חוץ

לעיתים מחלקות ה-QA בחברות אינן גדולות מספיק בכדי לתפעל בדיקות ידניות באופן רציף עבור מספר גרסאות או מספר תוכנות. הדרך היעילה ביותר לבצע את הבדיקות הללו היא באמצעות פלטפורמות אוטומציה ייעודיות אשר ניתן לפתח אותן בהתאמה מושלמת לצרכים החברה או הארגון שלכם. ההטמעה מתבצעת על ידי צוות מהנדסי בדיקות תוכנה חיצוני המתמחה במתן פתרונות אוטומציה למחלקות QA בתהליכי פיתוח של מערכות תוכנה.

מעבר מבדיקות תוכנה ידניות לאוטומטיות

כתיבה של מקרי בדיקה היא הבסיס לאוטומציה עבור מחלקת ה-QA שלכם וניתן לכתוב את מקרי הבדיקה רק בשילוב עבודה עם העובדים שלכם המכירים את התוכנות ויודעים אילו פעולות בקרת איכות חוזרות על עצמן. לאחר מימוש בדיקה אוטומטית בפעם הראשונה ניתן לחזור על הבדיקה שוב ושוב לצורך בדיקה של גרסאות חדשות של התוכנה ובדרך זו לחסוך את העבודה הארוכה של הבדיקה הידנית המתבצעת על ידי צוות ה-QA בחברה שלכם. תוכנת מחשב המבוססת פלטפורמה לביצוע בדיקות אוטומטיות, תוכל לסיים את הבדיקה באופן מהיר ויעיל יותר ממהנדסי בדיקות איכות וכך לייעל את תהליכי הפיתוח של התוכנות שלכם.

ביצוע בדיקות אוטומטיות עם חברה מובילה

לפרטים נוספים על בדיקות אוטומטיות למערכות התוכנה שלכם, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המלווה מאות חברות וארגונים בכל שנה בדרך למעבר לאוטומציה בבקרת איכות למערכות תוכנה. צוות החברה מורכב ממהנדסי בדיקות תוכנה מהטובים בארץ המביאים אליכם את שיא הטכנולוגיה של פלטפורמות אוטומציה לבדיקות תוכנה. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו פגישה עם צוות החברה אצלכם במשרד כבר לשבוע הקרוב.

Call Now Button דילוג לתוכן