בדיקות אוטומציה

כיום כמעט כל בית תוכנה או חברה העוסקת בפיתוח מערכות, משתמשים בשירותים חיצוניים של חברה המבצעת בדיקות אוטומציה.

אם בעבר הרחוק בוצעו בעיקר בדיקות תוכנה ידניות על ידי בודקי תוכנה, כיום משתמשים יותר ויותר בבדיקות אוטומציה אשר להן יתרונות רבים.

בדיקות האוטומציה מתבצעות באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים זיהוי של באגים ופרצות אבטחה בתוכנה או בחומרה במהלך תהליך הפיתוח.

השימוש בכלים אלו מתבצע על ידי בודקי תוכנה מקצועיים, כמו אלו העובדים בחברת וריסופט בע”מ, אשר מריצים בדיקות שונות בהתאם לדרישותיו של הלקוח.

תהליך הרצת הבדיקות החל משלבי הפיתוח הראשוניים, מאפשר לעלות על תקלות ובעיות בזמן וזאת על מנת להבטיח את איכות המוצר הסופי שיימכר ע”י חברת הפיתוח לצרכנים.

לעיתים מתבצעות בדיקות ידניות ולעיתים אוטומטיות או שתיהן גם יחד ובחירת סוגי הבדיקות שיתבצעו תלויה בפרמטרים שונים כמו סוג וגודל הפרויקט.

היתרונות של בדיקות אוטומציה

כמו לכל שירות שמוצע בתחום כלשהו, גם בתחום בדיקות התוכנה ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד מסוגי הבדיקות- ידניות ואוטומטיות כך שכל אחת מהן מתאימה לסוג פרויקט אחר.

אחד היתרונות הבולטים של בדיקות אוטומציה הוא שהן מבוצעות בצורה מהירה יותר מאשר ידניות ומאפשרות להריץ את אותן בדיקות שוב ושוב באם יש צורך.

עוד יתרון שניתן לשייך לבדיקות אוטומטיות הוא האפשרות לעלות במהירות על באגים המצויים בתוכנה ועל ידי כך לתקן אותם בזמן מבלי לבזבז כסף וזמן.

על אף שהבדיקות האוטומטיות נחשבות למהירות יותר מבדיקות ידניות, הן עדיין לוקחות זמן ולכן מנהלי פיתוח רבים בוחרים בשירותי חברה חיצונית לבדיקות תוכנה אשר עושה עבורם את העבודה בצורה מקצועית.

חברת בוטיק לביצוע בדיקות אוטומציה

הבחירה בחברה חיצונית המציעה שירותי בדיקות תוכנה ואוטומציה מביאה עמה יתרונות רבים העוזרים בתהליך הפיתוח של התוכנה.

חברת בוטיק אשר מתמחה בביצוע בדיקות אלו, תניב לכם חסכון בעלויות הפרויקט היות ולא יהיה לכם צורך בהעסקת בודקי תוכנה ורכישת כלל הכלים המסייעים לביצוע בדיקות התוכנה.

אנו בחברת וריסופט בע”מ, מציעים שירותי בדיקות תוכנה ואוטומציה ע”י אנשי הצוות שלנו שהינם בודקי תוכנה מוסמכים בעלי ידע וניסיון רב בתחום בדיקות התוכנה בפרט.

במהלך שנות פעילותנו אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי פיתוח, מנהלי יחידות מחשב, סמנכ”לי RND ובעלי תפקידים שונים בחברות המובילות בישראל.

אם אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם בדיקות תוכנה בצורה יעילה ואיכותית תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות- אנחנו כאן עבורכם.

התקשרו עוד היום או השאירו פרטים ליצירת קשר ונשמח לתאם עמכם פגישת היכרות ראשונית.

Call Now Button דילוג לתוכן