בדיקות אימות תוכנה

רוצים להביא את התוכנה שלכם לשיא הפיתוח הטכנולוגי?

אחת הדרכים להביא מוצר טכנולוגי חדש לשיא הפיתוח שלו היא באמצעות בדיקות אימות תוכנה. בדיקות לאימות תוכנה מתבצעות דרך מקרים מסויימים בהם התוכנה פועלת ומתנהגת וטיפול ספציפי במקרים הללו. המקרים הנבדקים מהווים בסיס לרמת האיכות של התוכנה, בין אם זו תוכנה אינטרנטית על מחשב ובין אם זו אפליקצייה בטלפון הנייד או בטאבלט. השיטות העיקריות לביצוע של אימות תוכנה מתבצעות על ידי בודקי תוכנה מוסמכים ומנוסים. השיטה הראשונה היא שיטת המודל והשיטה השנייה היא שיטת ההוכחה המהווים את הבסיס לבדיקות אימות איכותיות למגוון רחב של תוכנות ופלטפורמות דיגיטליות.

בדיקות ידניות ואוטומטיות

ביצוע בדיקות התוכנה שלכם יכול להיעשות על ידי גורם חיצוני מקצועי המחזיק מערך של בודקי QA המבצעים בדיקות ידניות, בשילוב של תוכנות מתקדמות לביצוע בדיקות אוטומטיות מהירות ויעילות. שירות בדיקות אוטומטיות או ידניות הוא הכרחי בשלבי פיתוח התוכנה שלכם ומומלץ לשכור את השירותים הללו מחברה מקצועית המביאה איתה ניסיון בתחום. כאשר השירות מתבצע דרך גורם חיצוני לחברה, אתם יכולים לחסוך בהקמה של מחלקת QA הפועלת באופן קבוע ונהנים מצוות מנוסה ומקצועי המכיר מגוון רחב של תוכנות ויכול לבצע עבורכם את הבדיקה הנדרשת לכם במהירות וללא עיכובים מיותרים.

מתודולוגיות בדיקות תוכנה על פי כל השלבים

שיטת העבודה (המתדולוגיה) המומלצת לבדיקה של מוצר טכנולוגי צריכה לעבוד על פי מספר שלבים בסיסיים כגון פירוק המערכת למספר גורמים, כיסוי כל הפעולות של המערכת באמצעות בדיקות והבטחה כי יהיה ניתן לבצע את הבדיקות הללו גם בעתיד מבלי להשקיע זמן יקר בתהליך. מתודולוגיות בדיקות תוכנה צריכות בסופו של דבר להביא לכך שהן יספקו לכם נתונים ומידע אשר ישפר את איכות המוצר הטכנולוגי שלכם בטווח הקצר והארוך ויביאו אותו לשיא הפיתוח תוך זמן קצר.

חברה מובילה לביצוע בדיקות אימות תוכנה

לביצוע בדיקות אימות תוכנה עם אחת החברות הותיקות והמקצועיות ביותר בתחום, צרו קשר עכשיו עם חברת וריסופט בע”מ ותוכלו לבצע מגוון רחב של בדיקות לקידום פיתוח המוצר שלכם. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח להגיע למשרדים שלכם לצורך תכנון תהליך ביצוע בדיקות בכל שלבי הפיתוח שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן