בדיקות תוכנה גיימינג

כדאי להכיר – משרת בדיקות תוכנה גיימינג

משחק טוב ומצליח הוא משחק נטול באגים ושאינו מכיל כל סוג של שגיאות, את זה כולנו יודעים, חלק מאיתנו אפילו נפגשו בדרך זו או אחרת בבאגים אמיתיים בתוך משחקים והתאכזבו מכך, בעולם שבו משחקים הפכו איכותיים מאוד – אין בכלל מקום לבאגים או תקלות בדרך זו, גיימרים יוכלו ליהנות מחוויית משחק מושלמת, ואיך כל זה מתממש – בזכות תהליכי בדיקות תוכנה גיימינג !

בתעשייה ששווה מיליארדים – אין מקום לטעויות

תעשיית המשחקים היא אחת התעשיות התחרותיות והרווחיות בעולם, וככזו, היא חייבת להיות מסוגלת לעמוד בסטנדרטים גבוהים של איכות הדרך הטובה ביותר להצליח עבור יצרן משחקים היא לוודא שהתוכנה שלו / המשחק שלו פועל כהלכה,פה בדיוק נכנסות בדיקות תוכנה לתמונה ובמקרה של תעשיית המשחקים קוראים לזה בדיקות תוכנה גיימינג.

בדיקות תוכנה ידניות מול בדיקות תוכנה אוטומטיות

בדיקות תוכנה יכולות להתבצע באופן ידני או אוטומטי. בדיקות תוכנה ידניות אורכות זמן רב זמן ויקר, לכן חברות רבות משתמשות במקומן בבודקי תוכנה אוטומטיים, הטכנולוגיה המתקדמת בתחום מציעה תחרות טובה מאוד אל מול בדיקות תוכנה ידניות וחסכון עצום במשאבים.

איך מבצעים בדיקות תוכנות אוטומטיות

כלי אוטומציה של בדיקות תוכנה הן תוכנות מחשב הממפות את התוכנה במספר מצבי הפעלה הם משמשים לעתים קרובות בשילוב עם בדיקות תוכנה ידניות כדי לוודא שהכל נבדק כראוי וכדי להאיץ את התהליך.

ההצלחה חשובה לכולם

הצלחה של משחק חשובה להמון גורמים, ראשית ליצרן המשחק, למשווק ויש עוד רשימה ארוכה של מושפעים מהצלחתו של משחק ולכן תהליך של בדיקות תוכנה גיימיניג היא לא ניתנת כלל לויתור,בדיקת אפליקציית באשר היא ובכל פלטפורמה היא תהליך שבו התוכנה נבדקת על יציבותה, מהימנותה, ביצועיה ואבטחתה. בתהליך זה, הבודקים אחראים לזהות ולדווח על באגים או שגיאות בתוכנה.

אוטומטי זה טוב אבל אף פעם לא מושלם

כלי בדיקת תוכנה יכולים לעזור להפוך חלק מהמשימות הללו לאוטומטיות, אך הן אינן מדויקות כמו בני אדם בכל הנוגע למציאת באגים או שגיאות במערכת.

 

אז שכבר מפתחים משחק ורוצים שהוא יפרוץ את דרכו להצלחה כבירה קורדם כל צריך שהוא יהיה משחק איכותי ויציב ופה אנחנו כמקצוענים נכנסים לתמונה

.

Call Now Button דילוג לתוכן