בדיקות תוכנה האם כדאי

מפתחים תוכנת מחשב או אפליקציה? זה הזמן לבצע בדיקות תוכנה!

בכל פיתוח של אפליקציה או תוכנת מחשב, ישנם שלבים בהם יש צורך בביצוע בדיקות תוכנה האם כדאי לבצע את הבדיקות הללו ואיך מומלץ לעשות זאת? ישנן כמה דרכים לבצע את בדיקות התוכנה כאשר אחת מהן היא לגייס עובדי QA שיבצעו עבורכם את הבדיקות הנדרשות, להקים מחלקה ייעודית ולנהל אותה. הדרך השנייה והמועדפת כיום על מרבית בתי העסק והחברות היא לפנות לחברה חיצונית שתבצע את תהליך הבדיקות, על מנת לחסוך בהוצאות על גיוס עובדים חדשים ולקבל מענה מהיר יותר עם בדיקות אוטומטיות ומתקדמות על ידי צוות מיומן ומנוסה בתחום.

בדיקות תוכנה אבטחה לתפקוד מערכות מידע

כחלק מתהליך בדיקות הבטחת איכות בשלבי הפיתוח של תוכנת המחשב או האפליקציה שלכם, יש צורך גם בביצוע של בדיקות תוכנה אבטחה הנוגעות למידע הנמצא במערכת. על מנת לשמור על המידע והנתונים הנוגעים למוצר הטכנולוגי שלכם, יש אפשרות להעביר אותם לגיבוי בטכנולוגיית ענן ובדרך זו לאבטח את המידע והנתונים בצורה יעילה ומקצועית יותר. אבטחת מערכות מידע יכולה למנוע פריצות לנתונים ותקיפות סייבר היכולות להפיל את התוכנה שלכם ואף לפגוע בצרכנים ובלקוחות שלכם המנהלים את המידע הפרטי שלהם בתוך המערכת.

בדיקות תוכנה בענן עם מומחים בתחום

תוכנות המבוססות על טכנולוגיית ענן דורשות ביצוע בדיקות הבטחת איכות מתאימות. בדיקות תוכנה בענן נדרשות כיום בגלל המעבר המאסיבי של חברות וארגונים לשימוש במערכות ומחשוב המבוסס על טכנולוגיית ענן. אחת החברות המקצועיות ביותר בתחום של בדיקות תוכנה המבוססת על טכנולוגיית ענן, היא חברת וריסופט בע”מ המספקת שירות בדיקות תוכנה מתקדמות למאות חברות וארגונים ברחבי הארץ בכל תחומי העיסוק. צוות החברה יכול לתכנן עבורכם מערך בדיקות תוכנה המותאם לצרכים שלכם ולבצע את התהליך באמצעות אוטומציה מתקדמת היכולה לקצר את תהליכי הפיתוח של האפליקציה או תוכנת המחשב שלכם.

בדיקות תוכנה האם כדאי וכמה זה עולה?

אם אתם מתלבטים לגבי בדיקות תוכנה האם כדאי ומה העלות של התהליך, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת וריסופט בע”מ ולקבל את כל המידע הנדרש לכם כולל הצעת מחיר המותאמת במיוחד לצרכים העסקיים והתפעוליים שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן