בדיקות תוכנה הייטק

מעוניינים לשפר את מערך ה-QA שלכם? הגעתם למקום הנכון!

שלבי בקרת איכות של תוכנה הם השלבים החשובים ביותר לפני הוצאת מוצר לשוק. במסגרת תהליך הבדיקה של התוכנה, מבצעים בדיקות משתמש על מנת למצוא תקלות מסוגים שונים ולתקנם לפני יציאת המוצר ללקוח. בדיקות תוכנה הייטק הן נדרשות עבור כל חברה המפתחת מוצר טכנולוגי ואת השירות ניתן היום לשכור גם כשירות חיצוני לחברה בנוסף למחלקת QA קיימת, או כשירות QA קבוע הפועל מחוץ לחברה ויכול לספק גם שירותים ללקוחות שלכם לתמיכה טכנית ובדיקות שוטפות ליציבות המערכת אשר אתם מפתחים.

בדיקות אוטומציה לקיצור תהליכי הפיתוח

על מנת שתוכלו לקצר את תהליכי הפיתוח של המוצרים הטכנולוגיים שלכם, אתם צריכים שירות בדיקות אוטומציה מתקדם המעניק לכם מגוון רחב של בדיקות תוכנה ומערכות ממוחשבת הפועלות באופן אוטומטי ומהיר. הבדיקות האוטומטיות הביאו למהפיכה בתחום בדיקות ה-QA וכיום ניתן לראות אותן בשימוש נרחב בחברות ובתאגידים בינוניים וגדולים. בדיקות התוכנה מתבצעות מרחוק עם מערכות המשלבות בינה מלאכותית המעניקות יעילות רבה יותר לעומת בדיקות ה-QA הידניות. באמצעות תוכנות המיועדות לביצוע בדיקות ניתן להגיע לרמת בדיקות התוכנה הגבוהה ביותר ולספק לכם מענה לכל שלבי הפיתוח שלכם.

בדיקות אוטומטיות בטכנולוגיה מתקדמת

קיבלתם החלטה לבצע בדיקות אוטומטיות לתוכנות שלכם? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת לביצוע בדיקות QA ברמה גבוהה? זה הזמן ליצור קשר עם חברת וריסופט בע”מ הנחשבת לאחת החברות המובילות כיום בתחום עם יכולות ניהול בדיקות תוכנה נרחבות על ידי שימוש בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת, המאפשרת ביצוע מגוון רחב של בדיקות בכל תהליכי פיתוח תוכנה. הבדיקות האוטומטיות מאפשרות לבצע בדיקות נרחבות גם לתוכנות מורכבות ביותר ולפטפורמות מורכבות הכוללות תוכנות און ליין ואפליקציות.

בדיקות תוכנה הייטק דרך חברה מקצועית

למידע נוסף על בדיקות תוכנה הייטק, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי אליכם. צוות החברה ישמח להגיע אליכם למשרדים ולבצע תכנון מקצועי לשיפור וייעול מערך בדיקות התוכנה של החברה שלכם. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר, או מלאו את פרטי החברה שלכם בטופס רישום הפרטים המופיע בתחתית הדף וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר המותאמת לדרישות שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן