בדיקות תוכנה ואוטומציה

מעוניינים לבצע בדיקות הבטחת איכות לתוכנות שלכם? אתם בדיוק במקום הנכון!

בדיקות תוכנה ואוטומציה מאפשרות לכם לבצע תהליך פיתוח מסודר ויעיל למגוון רחב של תוכנות ופלטפורמות דיגיטליות, כאשר ביצוע הבדיקות בעת תהליך הפיתוח מתבצע באופן אוטומטי בשילוב בדיקות ידניות על פי הצורך. השירות ניתן לכם דרך חברה חיצונית המתמחה בתחום האוטומציה ובניית תשתיות טכנולוגיות לארגונים. הבדיקות האוטומטיות מייתרות את הצורך בבדיקות של אנשי QA ובדרך זו יכולות לחסוך לכם בהוצאה החודשית על כוח אדם יקר לטווח הארוך. התוכנה לביצוע אוטומציה בנויה מסקריפטים אשר פותחו על ידי מהנדסי תוכנה מקצועיים בכדי לספק כלי יעיל ונוח לתהליך פיתוח המוצר שלכם בכל סדר גודל ובכל רמת פיתוח וכתיבת קוד.

בדיקות תוכנה ואוטמציה על ידי תוכנה ייעודית

כתיבת תוכנה ייעודית לבדיקות תוכנה ואוטמציה יכולה להיות מותאמת לצרכים העסקיים והתפעוליים שלכם וניתן להקים אותה על פי מאפיינים אשר נקבעו מראש. קיימות כיום תוכנות אוטומציה מתקדמות במיוחד המאפשרות לקצר את תהליכי בדיקות התוכנה גם כאשר שפות הקוד בהן נכתבו התוכנות הוא ארוך או מורכב מאוד. הבדיקות האוטומטיות מתבצעות בסנכרון מלא עם אנשי הצוות במחלקת הפיתוח שלכם על מנת להתאים ולתכנן את הבדיקות בצורה המתאימה ביותר לאפיון התוכנה ולהביא להפקת נתונים ומידע אופטימלי שיסייע לשיפור תהליכי הפיתוח של התוכנה.

שימוש באוטומציה תוכנה לביצוע בדיקות

אחת החברות המובילות בישראל בתחום אוטומציה תוכנה היא חברת וריסופט בע”מ הכוללת אנשי צוות עם ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום. החברה מציעה לכם שיטות עבודה חדישות ומתקדמות לביצוע בדיקות תוכנה מקיפות למגוון רחב של תוכנות בכל הרמות ובכל שפות התכנות. שירותי החברה מוצעים הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי על ידי צוות מיומן ומקצועי המביא איתו ידע עצום בתכנון תהליכי בדיקות אוטומטיות לתוכנות.

חברה מקצועית ומנוסה לבדיקות תוכנה ואוטומציה

לפרטים נוספים על בדיקות תוכנה ואוטומציה של חברת וריסופט בע”מ, צרו קשר עכשיו עם צוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע כאן באתר או באמצעות מילוי הפרטים של החברה שלכם בטופס רישום הפרטים בתחתית העמוד. צוות החברה ישמח לספק לכם את כל הפרטים הנדרשים לכם לביצוע בדיקות אוטומטיות מקצועיות ובסטנדרט גבוה.

Call Now Button דילוג לתוכן