בדיקות תוכנה וחומרה

זקוקים לשירותי בדיקות לתוכנה ולחומרה שלכם? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

בדיקות תוכנה וחומרה הם חלק משירותי בדיקות המתבצעים על ידי מהנדסי תוכנה ובודקי תוכנה מקצועיים. הבדיקות מתבצעות כחלק מתהליכי פיתוח של מוצר טכנולוגי או בדיקה של מוצר טכנולוגי קיים אשר רץ כבר בשוק. בתום הבדיקה, תוכלו לקבל דו”ח מפורט המספק מידע ונתונים לגבי נושאים הדורשים שיפורים או דורשים פתרונות מיידיים לצורך טיפול בתקלות ומניעת קריסה של מערכות ותוכנות. תהליך הבדיקה של התוכנה או החומרה שלכם מתבצע ב-2 סוגי מצבים: מצב בדיקה חד פעמי עבור המערכות שלכם ומצב בדיקה שוטף המתבצע על פי תאריכים מסויימים.

בדיקות תוכנה חומרה עם המלצות לשיפור הקוד

על מנת שצוות המפתחים שלכם בחברה יוכל לקבל המלצות לשיפור העבודה שלהם, חשוב שיהיה סנכרון מלא בין עבודת ביצוע בדיקות תוכנה חומרה לבין הדרישות של צוות המפתחים. בכל פיתוח של מוצר טכנולוגי ישנם שיפורים שניתן לעשות ולקדם את המוצר לעבר תאריך יעד שנקבע מראש. מכיוון שפיתוח של מוצר טכנולוגי הוא תהליך מורכב הדורש זמן וידע, ניתן לשלב בין עבודת הפיתוח לעבודת הבדיקות במקביל ולספק לכם את השירות המתאים ביותר עבורכם במחיר נוח ומותאם במיוחד לתקציב שלכם.

בדיקות חומרה עם צוות מהטובים בארץ

בדיקות חומרה מקצועיות צריכות להתבצע עבור מגוון רחב של כלים וציוד הנמצאים אצלכם במשרד כמו תשתיות וציוד קצה. על מנת שתוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר לבדיקות של חומרה, מומלץ לכם לפנות לחברת וריסופט בע”מ המספקת ללקוחותיה מגוון רחב של כלים חדישים לבדיקות של חומרה או תוכנה בתהליכי פיתוח ראשוניים ומתקדמים. צוות החברה יכול לפתח עבורכם מוצרים טכנולוגיים מותאמים לצרכים שלכם ולבצע בדיקות הבטחת איכות ברמה הגבוהה ביותר הקיימת היום.

פנייה לחברה מקצועית לבדיקות תוכנה וחומרה

בדיקות תוכנה וחומרה עושים רק עם הטובים ביותר בתחום – חברת וריסופט בע”מ! החברה פועלת כבר למעלה מ-9 שנים ברציפות ומספקת שירות למאות חברות וארגונים באיזורים נרחבים בישראל. מלאו את פרטי החברה או הארגון שלכם בטופס מילוי הפרטים הנמצא כאן בתחתית האתר ותוכלו להצטרף למאות הארגונים והחברות בכל רחבי הארץ שכבר נהנות משירותי בדיקות לתוכנות ולחומרה מהטובות ביותר.

Call Now Button דילוג לתוכן