בדיקות תוכנה ממוכנות

צריכים לבצע בדיקות לתוכנה שפיתחתם? יש לנו פתרון בשבילכם!

בדיקות לתוכנה מתבצעות בתהליך המודד את הביצועים שלה על מנת לאמוד את האיכות שלה אל מול הדרישות שלכם. זהו אחד החלקים החשובים ביותר בתהליכים של הנדסת תוכנה והיא נחשבת כחלק מפעולות המאפשרות הבטחת איכות של מוצרי החברה שלכם. כיום, ישנו שימוש נרחב בבדיקות תוכנה ממוכנות אשר בנויות על בסיס תוכנת מחשב המבצעת את בדיקות האיכות של התוכנה באופן אוטומטי. התוכנה לביצוע בדיקות האיכות, היא נפרדת מהתוכנה אותה אתם רוצים לבדוק והיא יכולה לעמוד בעומסים הנדרשים לביצוע מגוון רחב של בדיקות עבור מחלקת הפיתוח שלכם בחברה.

בדיקות תוכנה מפתח לבדיקת מערכת ועומסים

בפגישה עם חברה מקצועית לביצוע של בדיקות תוכנה מפתח המערכת שלכם יוכל להציג את הדרישות שלו מבחינת האיכות והסטנדרט של התוכנה. במידה וישנם באגים בתוכנה שלכם, יבוצעו הפעולות הנדרשות על מנת לפתור את הבאגים בהקדם האפשרי ולהחזיר את התוכנה שלכם לתפקוד מלא. באמצעות שיטות מתקדמות לביצוע בדיקות איכות לתוכנות, המשלבות בין בדיקות ממוכנות לבין בדיקות ידניות, ניתן להגיע לתוצאות הרצויות תוך זמן קצר ולשפר את איכות הפיתוח שלכם לגבי כל תוכנה המוצעת ללקוחות שלכם.

הזמנת שירות מקצועי לבדיקות תוכנה

אם אתם מעוניינים בביצוע בדיקות תוכנה מקצועיות, חברת וריסופט בע”מ היא הכתובת שלכם. צוות החברה כולל מהנדסי תוכנה מהטובים ביותר בארץ המביאים איתם שיטות אוטומציה איכותיות לבדיקות תוכנות ופלטפורמות שונות. שירותי החברה כוללים בין היתר העברה של הארגון שלכם מבדיקות ידניות המתבצעות על ידי עובדי QA לבדיקות אוטומציה מתקדמות. בדרך זו ניתן לחסוך בכוח אדם יקר ולבצע את בדיקות התוכנה הנדרשות באמצעות שירותים המבוססים בעיקרים על בינה מלאכותית. ניתן לבנות את השירות בהתאמה מושלמת לצרכים העסקיים שלכם ולנהל את התהליך בצורה מדוייקת על פי תחום הפיתוח שלכם.

בדיקות תוכנה ממוכנות בעלות משתלמת

לביצוע בבדיקות תוכנה ממוכנות המשלבות אוטומציה מהמתקדמות בעולם, צרו קשר עכשיו עם חברת וריסופט בע”מ המובילה את התחום בישראל ומביאה איתה ניסיון של יותר מ-20 שנה בביצוע בדיקות לתוכנה ידניות וממוכנות. צוות החברה ישמח להגיע אליכם למשרד ולבנות עבורכם את שיטת העבודה המתאימה ביותר לחברה והכל במחיר הוגן ומשתלם במיוחד.

Call Now Button דילוג לתוכן