בדיקות תוכנה

כל ארגון העוסק בפיתוח מערכות תוכנה יודע כי מדובר בתהליך מורכב וארוך אשר במהלכו יכולות לצוץ טעויות ותקלות שונות אשר יפגעו במוצר הסופי באם לא יטופלו בזמן.

על אף שאנו נמצאים בעידן טכנולוגי מתפתח, רוב התוכנות מפותחות ע”י בני אנוש היכולים מטבע הדברים לטעות במהלך תהליך הפיתוח וליצור תוכנה העלולה להכיל באגים או חורי אבטחה.

על מנת לעבור בצורה האידיאלית כל שלב בתהליך פיתוח התוכנה, רצוי לבצע בדיקות תוכנה כמו אלו המבוצעות ע”י חברת וריסופט בע”מ וזאת על מנת לעלות בזמן ובהקדם על תקלות שונות על מנת לתקן אותן.

חברות רבות אף מעדיפות לבצע בדיקות תוכנה כבר בשלבי כתיבת שורות הקוד הראשונות בכדי לחסוך זמן ועלויות נוספות לפרויקט היכולות לצוץ במקרים בהן ישנן תקלות שלא נתגלו בזמן.

בחירה נכונה של חברת בוטיק לביצוע בדיקות תוכנה, תאפשר לכם להתרכז בתהליכי הפיתוח בראש שקט וזאת בידיעה שטובי בודקי התוכנה פועלים על מנת להבטיח את איכות התוכנה שלכם.

חשיבות ביצוע בדיקות תוכנה

כיום, כמעט כל פעילות שאנו מבצעים מתבצעת באמצעות תוכנות ומערכות שונות אשר תקלות בהן עלולות לגרום להפסדים רבים לחברה המציעה את שירותיה באמצעות מערכות אלו.

בין אם מדובר בתוכנות לשימוש באמצעות הנייד ובין אם אתרי קניות או מערכות המידע של הבנק, כל באג בהן יגרום ללקוחות הקצה להעדיף חברה מתחרה המשתמשת בתוכנות אחרות ולכן חשוב לבצע בדיקות תוכנה במהלך הפיתוח.

אתם, אשר שם החברה שלכם עומד מאחורי המוצר, ודאי תרצו להעניק ללקוחות שלכם מוצר איכותי המתאים לצרכים שלהם ועומד בעומסים הנדרשים על מנת לעבוד בצורה הטובה ביותר.

בשביל להימנע ממקרים כאלו ואפילו לעלות על באגים טרם סיום תהליך התכנות, אנו מציעים בדיקות תוכנה ואוטומציה עבורכם אנשי הפיתוח, מנהלי בדיקות ואנשי הדיגיטל בחברות השונות.

חברת בוטיק לביצוע בדיקות תוכנה ואוטומציה

כאמור, ביצוע בדיקות תוכנה הוא לגמרי שלב הכרחי בתהליך הפיתוח ויש לו חשיבות עצומה ליצירת תוכנה איכותית בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

אם אתם מחפשים חברת בוטיק לבדיקות תוכנה ואוטומציה- וריסופט בע”מ היא החברה המדויקת עבורכם.

אנו מציעים בדיקות תוכנה ידניות כמו גם בדיקות אוטומציה המתבצעות ע”י צוות בודקי התוכנה שלנו שמורכב ממומחים בתחום בעלי ידע וניסיון רב.

מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לתיאום פגישת היכרות ראשונית בה יחד נציב את המטרות אליהן תרצו להגיע בתהליך הפיתוח באמצעות בדיקות התוכנה שאנו מציעים.

Call Now Button דילוג לתוכן