ההתפתחות של אוטומציה: ממכונות פשוטות לAI

למה כדאי לכם להשתמש בתוכנת אוטומציה?

הבינה המלאכותית נכנסה לחיינו בעשורים האחרונים וכיום היא כבר חלק בלתי נפרד מהשימוש שלנו בתוכנות ממוחשבות. ישנן 2 שיטות של בינה מלאכותית כאשר המערכת הרלוונטית לתוכנת אוטומציה היא בינה מלאכותית צרה המספקת פתרון ספציפי לטיפול באלפי שורות של שפת קוד בזמן קצר יחסית. פעולות ידניות כמו בדיקות QA של אלפי שורות קוד יכולות להסתיים רק לאחר מספר ימים ועם צוות מיומן ומקצועי. במקום זאת, ניתן להעביר את העבודה הזו למערכת ממוחשבת ולשלב בין בדיקות ידניות לאוטומטיות בכדי ליצור השלמה לבדיקה איכותית וברמה גבוהה יותר.

איך בינה מלאכותית קשורה לאוטומציה?

אם בעבר היה צורך בביצוע פעולות רבות לצורך ניהול נתונים ממוחשבים והוצאת מידע רלוונטי בזמן נתון, היום אפשר להעביר את הנתונים לעיבוד של בינה מלאכותית באמצעות תוכנות ייעודיות לקריאת הנתונים ולאספקת הפלט הרצוי מאותו מידע. כך למעשה בינה מלאכותית מספקת לכם מידע מהיר לגבי מוצרים שאתם מחפשים באינטרנט או למידע שאתה מחפשים במנועי חיפוש. במקום שאדם מאחורי מחשב יבצע את החיפוש עבורכם, תוכנה תבצע את החיפוש ויספק לכם את הנתונים הנדרשים. כנ”ל לגבי מערכות פנימיות של חברות טכנולוגיה הזקוקות לנתונים על בסיס יום יומי לפיתוח ותחזוקת מוצרים טכנולוגיים.

תוכנה לביצוע פעולות אינטליגנציה אנושית

מטרת פיתוח תוכנות AI היא לקצר תהליכי עבודה ולהביא להחלטות תוכנה על סמך נתונים קיימים. שימוש בתוכנת אוטומציה לביצוע בדיקות QA מאפשר לבצע את הפעולות הללו ולהעניק למערכת ממוחשבות את היכולות לספק החלטות או מידע הנדרש לעבודה שלכם. אין זה אומר שאפשר לפטר את כל עובדי ה-QA אצלכם בחברה, אלא לשלב עבודה היברידית של בדיקות אוטומטיות עם בדיקות ידניות במטרה להפחית את העומס על העובדים שלכם ולשפר יכולות בדיקה בתהליכים קצרים יותר אשר אינם תלויים באופן מלא בעובדי מחלקת ה-QA שלכם.

הטעמת תוכנת אוטומציה במערכות ממוחשבות

לקבלת מידע נוסף על תוכנת אוטומציה לשיפור יכולות העבודה של העובדים שלכם במחלקת QA, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המייצרת ומפתחת מערכות מתקדמות לבדיקות תוכנה עבור מאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ באמצעות מהנדסי תוכנה מהשורה הראשונה בתחום ה-QA.

Call Now Button דילוג לתוכן