המשמעות של בדיקת תוכנה בתהליך הפיתוח

רוצים לשפר תהליכי בדיקת תוכנה?

פיתוח של מוצר טכנולוגי דורש בדיקות תוכנה באופן שוטף במטרה למנוע תקלות בפעולה של התוכנה אצל לקוחות החברה. אם אתם רוצים ליצור מוצר איכותי יותר ולחסוך בצורה משמעותית בתפעול תקלות ושירות לקוחות, אתם צריכים מערכות מתקדמות לביצוע בדיקת תוכנה. המערכות הללו מבוססות על בינה מלאכותית ועל מערכות אוטומציה מתקדמות והן מהוות את חוד החנית של הטכנולוגיה הממוחשבות היום, הן לחברות תוכנה והן לתעשיות.

החשיבות של QA לפיתוח תוכנה

לא ניתן לפתח מערכות ממוחשבות ללא ביצוע בדיקות QA איכותיות לאורך זמן מכיוון שבדרך זו תדרשו להחזיק מחלקות תמיכה טכנית ושירות לקוחות גדולות יותר, כאשר למעשה רוב המענה יהיה בתוך המערכות עצמן. תקלות במערכות ממוחשבות יכולות להופיע גם אם ישנן בדיקות תוכנה מתקדמות, אך ככל שהן מתמעטות כך ערך המוצרים שלכם עולה. לקוחות לא ישלמו לאורך זמן אם המוצרים הטכנולוגיים שלכם לא מספקים את העבודה, בעיקר כאשר התחרות היום בעולם הטכנולוגי היא גדולה מאוד ולכל תוכנה או אפליקציה יש עוד עשרות או מאות מתחרים המספקים מוצר דומה.

שימוש באוטומציה לביצוע בדיקות תוכנה

בכדי לבצע בדיקת תוכנה בתהליך מהיר ומדויק יותר, ניתן להשתמש במערכות אוטומציה מתקדמות היכולות לבצע בדיקות של אלפי שורות קוד בתהליך קצר ומדויק. זהו פתרון מעולה לתהליכי פיתוח תוכנה והוא יכול לשמש גם בשילוב בדיקות ידניות על מנת ליצור מערך בדיקות איכותי יותר. בדרך זו, ניתן להוציא גרסאות חדשות לכל מוצר טכנולוגי מבלי חשש שהוא יופיע עם תקלות משמעותיות ולבצע בדיקות על בסיס יום יומי לכל מוצר בפיתוח. בדיקה של אלפי שורות קוד על ידי עובדי מחלקת QA יכולה לקחת ימים שלמים ולעיתים זה ידרוש מכם גיוס עובדים נוספים. השימוש באוטומציה לצורך בדיקות QA חוסך לכם את ההשקעה הכספית הנדרשת בגיוס עובדים חדשים לאורך זמן.

בדיקת תוכנה עם מערכות אוטומציה

לקבלת מידע נוסף על ביצוע בדיקת תוכנה עם מערכות אוטומציה מתקדמות, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המפתחת ומייצרת מערכות אוטומציה לשיפור בדיקות תוכנה בחברות ובעסקים. עם צוות מהנדסי תוכנה מהטובים ביותר בתחום, אתם יכולים לשפר את מערך בדיקות התוכנה שלכם בצורה יעילה ולטווח הארוך.

Call Now Button דילוג לתוכן