חברות בוטיק לבדיקות תוכנה ואוטומציה

בשנים האחרונות שיתוף הפעולה בין חברות פיתוח לבין חברות בוטיק לבדיקות תוכנה ואוטומציה הפך נפוץ ביותר.

אם בעבר חברות העוסקות בפיתוח תוכנה היו מעסיקות בודקי תוכנה כחלק מצוות הפיתוח כיום רבים נוטים לבחור חברה חיצונית אשר עוסקת בבדיקות תוכנה.

החשיבות של ביצוע בדיקות תוכנה החל משלבי כתיבת הקוד הראשונים היא גבוהה מאוד וזאת על מנת לעלות על באגים ותקלות שונות במהלך תהליך הפיתוח ובין שלבי הפיתוח השונים של התוכנה.

האפשרות לאתר פרצות אבטחה או בעיות שונות בתוכנה מאפשרת קבלת החלטות ותיקון תקלות בצורה מהירה עוד לפני המשך תהליך הפיתוח.

שירותי בדיקות תוכנה חיצוניות, כמו אלו שאנו מציעים בחברת וריסופט, מאפשרים לאנשי הפיתוח לעסוק בתהליך הפיתוח בידיעה כי בודקי תוכנה מיומנים עושים עבורם את כל הבדיקות הנדרשות על מנת להבטיח את איכות התוכנה.

סוגי בדיקות תוכנה

בכל תהליך פיתוח מבוצעות בדיקות תוכנה ידניות או אוטומטיות בהתאם לסוג הפרויקט והפרמטרים אותם רוצים לבדוק על מנת לייצר בסופו של דבר תוכנה שתענה על דרישות הפרויקט וצורכי הלקוח.

בביצוע של בדיקות ידניות, בודק התוכנה משמש כביכול משתמש קצה ובודק בצורה ידנית אלמנטים הקשורים לתוכנה באמצעות שלל כלים ייעודיים המסייעים לו לעלות על תקלות שונות.

במהלך הבדיקות מבצע בודק התוכנה סדרת בדיקות שנקבעה מראש כדי לאתר ליקויים ובמקרים מסוימים אף יכול לבצע בדיקות נוספות ולבצע תהליך ניסוי וטעיה ולעלות על באגים שלא נלקחו בחשבון מראש ככאלו היכולים להתרחש.

כשמתייחסים אל בדיקות אוטומטיות הכוונה לבדיקות הנעשות באמצעות כלים אוטומטיים ולפי בדיקות שהוגדרו מראש על ידי בודקי התוכנה המבקשים להבין אם תוצאות הבדיקות תואמות לציפיות.

היתרונות של בדיקות אוטומטיות הם שניתן להריץ שוב ושוב את אותן הבדיקות, הן מבוצעות במהירות וביעילות וכל צוות בדיקות התוכנה יכול להיחשף לממצאי הבדיקות בניגוד לבדיקות ידניות.

חברת בוטיק לבדיקות תוכנה ואוטומציה

פיתוח תוכנה הוא תהליך מורכב אשר מחייב ביצוע בדיקות שונות לאורך כל התהליך על מנת להגיע לבסוף למוצר איכותי עליו חתום בית התוכנה המפתח.

אנו כחברת בדיקות תוכנה מבינים את חשיבות ביצוע הבדיקות ואנו כאן כדי לתת לכם את המענה המדויק לפי סוג הפרויקט עליו אתם עובדים.

אם אתם מנהלי יחידות מחשב, מנהלי בדיקות או אנשי פיתוח ואתם מחפשים חברת בוטיק לבדיקות תוכנה, כזו שתעניק לכם שירות מקצועי, אמין ואדיב- אנחנו כאן לרשותכם!

התקשרו או השאירו פרטים ליצירת קשר ונשמח לחזור אליכם ולקחת חלק בפרויקטים הבאים שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן