כיצד אוטומציה לעסקים משפרת ביצועים

השוק התחרותי של היום דורש ביצועים יותר מהירים עבור לקוחות וגורמים עסקיים הרלוונטיים לעסק. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הטמעה של אוטומציה לעסקים. אוטומציה לעסקים יכולה לפעול במגוון תחומים, כגון שירות לקוחות, הזנה של נתונים, שליחה של מיילים וניהול של מועדון לקוחות. בדרך זו ניתן לקצר תהליכי עבודה ולעבוד טוב יותר מול מספר גדול יותר של לקוחות, ספקים וכל גורם עסקי אחר. באמצעות השימוש במערכות לאוטומציה, אפשר לחסוך בגיוס של כוח אדם יקר ולהעניק לעובדים שלכם יותר זמן להתמקד במשימות החשובות והעיקריות של העבודה השוטפת.

מערכות אוטומציה לבדיקות תוכנה

אם אתם נדרשים לבצע בדיקות שוטפות של מערכות הנמצאות בפיתוח, אתם צריכים מערכות אוטומציה בכדי לשפר את שיטת הבדיקה. במקום להעסיק מספר גדול של עובדים במחלקת QA בעסק שלכם, אתם יכולים לבצע פעולות בדיקה מהירות ויעילות בתהליך קצר יותר ובאופן אוטומטי. לדוגמא, אם אתם נדרשים לבדוק 1000 שורות קוד לפיתוח של האפליקציה שלכם, באמצעות אוטומציה אין צורך לבדוק את כל שורות הקוד באופן ידני, אלא לבצע את הבדיקה באופן אוטומטי ומהיר, בשילוב עם בינה מלאכותית בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר לביצוע המשימה. בישראל רוב החברות הטכנולוגיות מבצעות בדיקות אוטומטיות או משלבות בין בדיקות אוטומטיות לידניות במטרה לשווק מוצרים איכותיים יותר לשוק ולעדכן במקביל גרסאות חדשות למוצר.

איך עושים אופטימיזציה לעלויות הבדיקה?

על מנת שיהיה ניתן להפחית את ההוצאות שלכם על בדיקות תוכנה למוצרים שלכם, אתם יכולים לעשות אופטימיזציה של עלויות הבדיקה באמצעות שיטות עבודה מתקדמות יותר ושילוב של צוות מומחים העובדים במיקור חוץ. בדרך זו ניתן לחסוך במשאבים, לקצר זמני בדיקות ולצמצם את הצורך שלכם בהכשרה של עובדים חדשים על המוצרים הטכנולוגיים שלכם. מלבד זאת, זמני העלייה לאוויר של גרסאות חדשות למערכות שלכם יהיו קצרים יותר בטווח הארוך.

קבלת החלטות מבוססות על נתונים

כל בעלי עסק או חברה צריכים לקבל החלטות חשובות בכל שבוע ולעיתים גם בכל יום. אוטומציה לעסקים עוזרת גם בנושא זה באמצעות הפקה של נתונים בתהליך מהיר ויעיל יותר. אם יש לכם משקיעים, לקוחות או שותפים עסקיים התלויים בתהליכי הפיתוח שלכם, קבלת נתונים על תהליך הפיתוח היא חשובה ביותר וניתן להגיע לנתונים הללו באמצעות שימוש במערכות המיועדות לאוטומציה. אנחנו בחברת וריסופט מתמחים בתהליכי הטמעה של מערכות לאופטימיזציה במגוון תחומי עיסוק. אנחנו מציעים לכם צוות מקצועי בעל ידע נרחב וניסיון מצטבר של מעל ל-20 שנה בתחום, כולל עבודה עם מיטב החברות הטכנולוגיות במשק הישראלי, כגון חברת NESS, מנורה מבטחים ובנק לאומי.

איך מטמיעים אוטומציה לעסקים?

הטמעה של אוטומציה לעסקים מתחילה עם אפיון המערכות שלכם ובניית תוכנית עבודה מותאמת אישית. אנחנו בחברת וריסופט נבצע עבורכם את תהליך ההטמעה במטרה לקצר תהליכי עבודה ולהביא את העסק שלכם לשיא הטכנולוגיה של תהליכי אוטומציה.

Call Now Button דילוג לתוכן