לימודי אוטומציה: הכנה לקריירה מתקדמת

פיתוח מערכות אוטומציה הוא אחד התפקידים החשובים כיום בתחום המערכות הטכנולוגיות והוא נדרש עבור כל תוכנה, אפליקציה או מערכת מידע הנמצאות בשלבי פיתוח או בשלבים של שדרוג גרסאות. אם אתם מעוניינים לפתח קריירה חדשה באחד התחומים החמים כיום בשוק העבודה הטכנולוגי, כדאי לכם להצטרף לקורסים של לימודי אוטומציה. אם אתם מנהלים בחברה טכנולוגית, תוכלו לספק לעובדים שלכם הכשרה מקצועית מתאימה ולשפר את הידע שלהם בתחום. מערכי השיעור של לימודי אוטומציה מורכבים מלימוד עיוני ולימוד מעשי המספקים לכם את הכלים המתקדמים ביותר היום בתחום האוטומציה. במאמר הזה אנחנו נסביר מה כולל התפקיד, מה לומדים במהלך הקורס ולמה הוא חשוב מאוד לשוק העבודה הטכנולוגי בישראל.

מה כולל תפקיד מפתח אוטומציה?

בכל תהליך פיתוח של מערכות תוכנה ומוצרים טכנולוגיים יש צורך לבצע בקרת איכות. בקרת האיכות מתבצעת באמצעות בדיקות תוכנה על המוצר עצמו בכל שלב של הפיתוח שלו. חלק מהבדיקות למוצר הטכנולוגי מתבצעות בצורה ידנית בתהליך ארוך ובעבר רוב הבדיקות התבצעו בצורה כזו. בשנים האחרונות ישנה מגמה לבצע את הבדיקות בצורה אוטומטית ולא ידנית במטרה לקצר את תהליך העבודה של בדיקות התוכנה. מפתח אוטומציה משמש בתהליך הבדיקות בתפקיד ביניים בין מחלקת הבדיקות לבין מחלקת הפיתוח. הוא כותב קוד לפיתוח תוכנות מצד אחד, אך גם מבצע בדיקות של בקרת איכות מצד שני.

מה לומדים בקורסים ובהדרכות אוטומציה?

בקורסים ללימוד אוטומציה אתם תלמדו את הבסיס לשפת הקוד איתה תוכלו לפתח את מערכות הבדיקה האוטומטיות למערכות מידע, אפליקציות ותוכנות. בנוסף לכך, אתם תלמדו לעומק איך לעבוד עם כלי אוטומציה ואיך להתאים את כלי האוטומציה לצרכי הלקוח, בין אם מדובר על עסק קטן ובין אם מדובר על חברה גדולה. נושא נוסף שתלמדו במהלך ההדרכות והקורסים הוא שיטות עבודה בעולם האוטומציה. מדובר על מתודולוגיות מתקדמות וחדישות אשר נחשבות ליעילות במיוחד ומשמשות מאות מפתחי אוטומציה ברחבי העולם ובארץ. החלק האחרון של ההדרכה והלימוד יהיה כולל עבודה מעשית בפיתוח מערכות אוטומציה וביצוע בדיקות תוכנה באמצעות מערכות אוטומטיות.

למה כדאי להירשם ללימודים בתחום האוטומציה?

העולם הדיגיטלי בו אנחנו חיים מתפתח בקצב מהיר ובכל יום צצים כלים חדשים לשיפור העבודה בסביבות טכנולוגיות. באמצעות לימודי אוטומציה מקצועיים תוכלו להיכנס לעולם הטכנולוגי המתמקד בביצוע פעולות אוטומטיות ללא התערבות אנושית, בכדי לקדם תהליכי פיתוח של מוצרים טכנולוגיים ממגוון תחומים. העבודה בתור מפתחי אוטומציה היא מאתגרת, מעניינת ודינמית מאוד ומשתנה בהתאם לשיפורים הטכנולוגיים הקיימים בשוק.

לימודי אוטומציה – איך נרשמים לקורס הבא?

אם החלטתם להצטרף לקורס לימודי אוטומציה או לצרף את העובדים שלכם לקורס מקצועי בתחום, זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר. אנחנו בחברת וריסופט מציעים לכם קורסים והדרכות בהתאמה אישית לצרכים שלכם ובניית מערכי שיעור מתקדמים למחלקות וצוותים בחברות. צרו איתנו קשר עכשיו לתיאום פגישה במשרדים שלכם או לתיאום פגישה ב-ZOOM.

Call Now Button דילוג לתוכן