מבוא לבדיקת תוכנה: מה זה, למה זה חשוב, ואיך להתחיל

איך מפתחת אוטומציה תעזור לכם ב-QA?

העסקת עובדי QA באופן קבוע מאפשרת לכם לבצע בדיקות ידניות לתוכנות הנמצאות בתהליכי פיתוח, אך בכדי להוריד את העומס מעובדי מחלקת ה-QA ולקצר את תהליכי הבדיקה, אתם צריכים שתהיה לכם מפתחת אוטומציה מקצועית שתאפשר לכם לבדוק אלפי שורות קוד בזמן קצר וללא צורך בביצוע בדיקות ידניות באופן מלא. התהליך מתבצע באמצעות מערכות תוכנה חדישות אשר ניתן להטמיע אותן במערכות IT קיימות מבלי לעשות שינוי קיצוני בתהליכי העבודה היום יומיים שלכם.

למה זה חשוב להוסיף אוטומציה?

אוטומציה לבדיקות תוכנה מאפשרת לכם לחסוך בכוח אדם יקר ולהפחית את הצורך בהחזקת מחלקות QA גדולות. בנוסף לכך, ניתן לבצע בדיקות מעמיקות יותר של שורות קוד במוצרים הנמצאים בפיתוח במטרה להביא לפיתוח תוכנות איכותיות יותר. היום כל תהליך פיתוח של תוכנה צריך לעבור בדיקות איכות והשימוש באוטומציה במקרה זה יכול לסייע לכם בתהליך הבדיקה של התוכנה. בנוסף לכך, תוכלו לבצע בדיקות מהירות יותר לגרסאות חדשות ולאפשר ללקוחות שלכם המשתמשים במוצרים שלכם באופן קבוע להנות ממוצר איכות ומעבר לגרסה חדשה ללא תקלות או כמעט ללא תקלות.

איך מתחילים עם הוספת אוטומציה?

על מנת שתוכלו לשלב מערכות אוטומציה בחברה שלכם, אתם צריכים לפנות למפתחת אוטומציה מקצועית ולקיים פגישות בין עובדי ה-QA שלכם לבין המפתחת. בתהליך זה עובדי ה-QA ילמדו אילו תוכנות יכולות לסייע להם לקצר את תהליכי העבודה ולשפר את איכות הבדיקות. בנוסף לכך, עובדי ה-QA יסייעו למפתחת האוטומציה למצוא פתרון יעילים יותר עבור העבודה השוטפת של מחלקת ה-QA. באמצעות שיתוף פעולה פורה של צוות ה-QA שלכם עם מהנדסות ומהנדסי תוכנה במיקור חוץ, תוכלו ליצור את הבסיס לבניית מערכת אוטומציה איכותית אשר תשרת אתכם ואת העובדים שלכם לשנים הבאות לכל סוגי הפיתוח הנדרשים לכם.

פנייה למפתחת אוטומציה מקצועית

ליצירת קשר עם מפתחת אוטומציה מיומנת ומקצועית, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המעסיקה מפתחות ומפתחי אוטומציה מהשורה הראשונה בתחום. צוות החברה עובד עם תוכנות האוטומציה הטובות ביותר בעולם בכדי ליצור סביבות עבודה יעילות יותר לבדיקות תוכנה ופיתוח מוצרים וגרסאות חדשות למוצרים טכנולוגיים.

Call Now Button דילוג לתוכן