מדריך למתחילים: כיצד להתחיל בלימוד בדיקת תוכנה

רוצים להעניק לעובדים שלכם לימודי בדיקת תוכנה?

אם אתם מנהלים חברה טכנולוגית המחזיקה מחלקה לבדיקות תוכנה, חשוב שתהיה לכם כתובת קבועה לביצוע השתלמויות לעובדים. באמצעות לימודי בדיקת תוכנה מתקדמים, תוכלו לשפר את יעילות בודקי התוכנה שלכם ולספק להם כלים מקצועיים לקיצור תהליכי הבדיקות ולמעבר לאוטומציה כמעט מלאה בבדיקות תוכנה. הלימוד כולל את שפת הפיתוח לצורך כתיבת קוד לבדיקות אוטומציה והכרת כלי האוטומציה הקיימים היום. בנוסף לכך, העובדים שלכם יוכלו ללמוד שיטות עבודה חדשות לשיפור תהליכי בדיקות התוכנה באופן מעשי ויעיל יותר.

הכרת כלי אוטומציה במחלקת QA

היום קיימות מערכות ייעודיות לשיפור אוטומציה עם אפשרות לבצע הטמעה קלה יותר למערכות ממוחשבות קיימות. זהו פתרון יעיל לשיפור בדיקות התוכנה המתבצעות בחברה שלכם מבלי הצורך להחליף תוכנות IT המשמשות את העובדים שלכם ביום יום. ניתן להטמיע מערכת אוטומציה מתקדמת כאשר יש לעובדים שלכם את הידע המתאים ולאחר התנסות מעשית בביצוע הטמעה מסוג זה. זאת ניתן היום ללמוד במערכי שיעור מיוחדים המתאימים במיוחד לעובדי מחלקות QA וניתן לקיים אותם במשרדים שלכם בימים ובשעות המתאימים ביותר לעובדים. הקורס נלמד בדרך עיונית ומעשית במקביל במטרה לספק כלים יעילים לכל עובד במחלקת בדיקות תוכנה.

תיאום קורס אוטומציה לעובדי החברה

עולם האוטומציה מביא איתו שיטות עבודה חדשות ויכולות מתקדמות לשיפור שורות של קוד לפיתוח תוכנות ומערכות ממוחשבות. אם אתם רוצים לשפר את יכולות בדיקות התוכנה של העובדים שלכם, מומלץ לכם לקבוע עבורכם תאריך לקורס ללימודי בדיקת תוכנה. הקורס יספק לעובדים שלכם כלים מתקדמים וחדישים לשיפור יכולות הפיתוח של מוצרים טכנולוגיים חדשים והשקה של גרסאות חדשות לפיתוח של מוצרים קיימים. דרך האתר תוכלו לתאם תאריכים לקורס אוטומציה ובדיקות תוכנה מהאיכותיים ביותר עם מיטב מהנדסי התוכנה בתחום מערכות האוטומציה.

לימודי בדיקת תוכנה מחברה מקצועית

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לקורס איכותי ללימודי בדיקת תוכנה ומערכות אוטומציה, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המספקת שירותי הדרכה והטמעה של מערכות אוטומציה לחברות ועסקים במגוון תחומים טכנולוגיים ונחשבת כיום לחברה המובילה בישראל בתחום האוטומציה למחלקות QA בחברות. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לתאם פגישה עם צוות החברה כבר בימים הקרובים.

Call Now Button דילוג לתוכן