מה אנו עושים?

אנו מציעים חבילת “Go to Automation” במסגרתה מעבירים את ארגון הבדיקות מבדיקות ידני לארגון המשלב אוטומציה. התוכנית, אשר מותאמת לכל לקוח, מנוהלת ע”י מומחי החברה אשר להם ידע רחב בעולמות הבדיקות, הטכנולוגיות והתעשיות השונות.

כצעד ראשון בתהליך הטמעת אוטומציה בארגון, אנו בונים תשתיות אוטומציה ייעודית המותאמת לסביבות הטכנולוגיות ולצרכי הפיתוח הנוכחיים והעתידיים של הארגון.

ביצוע פרויקטי פיתוח פתרונות אוטומציה עבור מערכות חומרה ותוכנה המקצרים את משך סבבי הפיתוח, מעלים את איכות המוצר ומוודאים תוצר באיכות גבוהה.

מומחי הבדיקות שלנו, הפועלים הן בבית לקוח והן מרחוק, יאפשרו לך לבנות ולתחזק סביבת בדיקות יציבה ולהרחיב את כיסוי הבדיקות האוטומטיות.

אנו מפתחים ומשווקים פלטפורמת בדיקות אוטומציה מבוססת AI אשר מהווה תשתית איתנה לאוטומציה. הטמעת הפלטפורמה תקצר את זמן הפיתוח, תצמצם עלויות ותסייע ליישם תהליך נכון ומוצלח של הטמעת האוטומציה.

מומחי החברה יבנו לארגונך את הארכיטקטורה של מערך האוטומציה של בדיקות ותוכנית טרנספורמציה להשגתה. גישת יישום בדיקות האוטומטיות שלנו תעצים את ארגונך ביעילות תוצריו הדיגיטליים ואיכותם.

אנו ננתח את האוטומציה הקיימת בארגון, ונחבר אותה לכלי ניהול ולמערכות IT ארגוניות במטרה לאפשר שליטה מלאה באוטומציה בצורה מיטבית.

באמצעות הניסיון המשמעותי והמגוון שצברנו בתחום הבדיקות האוטומטיות, אנו בונים קורסי אוטומציה והכשרות מותאמות לכל ארגון. בוא ללמוד מהמומחים הטובים ביותר בתחום!

Call Now Button דילוג לתוכן