מה זה בודק תוכנה

זקוקים לבודקי תוכנה? לא יודעים מאיפה להתחיל?

בכל ייצור ופיתוח של תוכנה עומדים מספר שלבים הנדרשים לביצוע לפי הוצאת התוכנה לשוק ולצרכנים הפוטנציאליים שלה. אם אתם רוצים לפתח מוצר טכנולוגי, חשוב שתדעו מה זה בודק תוכנה ולמה הוא קריטי לשלבי הפיתוח השונים של המוצר שלכם. כאשר אתם מפתחים תוכנה, יש לבצע אפיון הנקרא גם – Software Specification המספק לכם את המידע איך התוכנה תעבוד ומה הדרישות על מנת שזה יתבצע. ישנם פרמטרים רבים אשר חסרים בתהליך האפיון ולכן בדיקות התוכנה יכולים להשלים את התהליך כמו בדיקות עומסים ובעיות הקשורות לתקשורת. השירות רלוונטי הן לחברות גדולות ומבוססות והן לחברות סטארט אפ המפתחות תוכנה בתהליכים מהירים, לעיתים ללא ביצוע אפיון.

מפתח/ת אוטומציה לחברות וארגונים

מפתח/ת אוטומציה בתחום בדיקות ה-QA יכול לסייע לכם בתהליך הבדיקות בשלבי הפיתוח של המוצר הטכנולוגי שלכם. חשוב לדעת כי באגים יכולים להופיע בכל שלב בחיי המוצר והחלק המאתגר ביותר הוא טיפול בבאגים כאשר הלקוחות והצרכנים של המוצר שלכם כבר משתמשים בו. שיתוף הפעולה עם המפתחים חייב להיות יעיל על מנת להסביר איזה באג נמצא בבדיקה. השימוש של בדיקות ידניות עם בדיקות אוטומטיות מעניק כלים מקצועיים יציבים ואיכותיים לשיפור תהליכי העבודה מול המפתחים.

תכנון בדיקות תוכנה עם צוות מקצועי

על מנת לבצע בדיקה איכותית ויעילה של תוכנה, יש לבצע תכנון מדוייק ומעמיק המאפשר הגעה לבסיס הקוד עליו מבוססת התוכנה. תכנון בדיקות תוכנה מתבצע בתהליכי אוטומציה המאפשרים לייצר תהליך בדיקה מהיר ויעיל יותר, אך עם זאת דורש הכנה קפדנית בכדי לבצע בדיקה אופטימלית על פי דרישות אפיון המוצר שלכם. אם אתם רוצים לבצע את הבדיקות עם אנשי מקצוע מהטובים בתחום, מומלץ לכם לפנות לחברת וריסופט בע”מ הנחשבת לאחת החברות הותיקות בתחום וכוללת צוות מנוסה עם ניסיון של מעל 20 שנה ברציפות.

מה זה בודק תוכנה ולמה זה חיוני עבורכם?

רוצים להבין לעומק מה זה בודק תוכנה ואיך הוא חיוני עבור תהליכי הפיתוח שלכם? מחפשים חברה מקצועית לביצוע בדיקות תוכנה מתקדמות? חברת וריסופט בע”מ מציעה לכם שירות מקצועי ואמין לביצוע מגוון רחב של בדיקות תוכנה בשימוש אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ואוטומטיים לקיצור תהליכי פיתוח המוצר שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן