מפתח אוטומציה: איך פיתוח חכם של אוטומציה יכול לשדרג את העסק שלך

רוצים לדעת יותר על אוטומציה?

שיפור יכולות טכנולוגיות בעסק שלכם יכול להגיע בצד הלקוח אך גם בצד הפעילות של החברה שלכם. היום אפשר לראות שימוש באוטומציה בכל מערכת ממוחשבת, החל ממערכות לשירות לקוחות ועד מערכות לגביית תשלומים. המטרה היא לקצר תהליכי עבודה, להפחית את הצורך בכוח אדם יקר ולאפשר עבודה מהירה יותר בזמן נתון. את המערכות הללו מפתחים מהנדסי תוכנה מנוסים ומקצועיים היכולים להביא לכך שכל תהליך עבודה שלכם יהיה מהיר ויעיל יותר.

הטמעת פתרונות אוטומטיים למערכות מחשוב

אז איך אפשר לשלב פתרונות יעילים יותר למערכות שלכם? במקום לפתח מערכת חדשה לגמרי, היום אפשר להטמיע פתרונות אוטומטיים ומהירים יותר למערכות קיימות. בדרך זו, אין לכם צורך בהחלפת מערכות IT של הארגון שלכם ולמעשה ניתן לקדם כל תהליך לייעול העבודה של העובדים ופיתוח טכנולוגיות מבלי לעשות שינויים קיצוניים במערכות הקיימות. אם אתם מחזיקים במחלקת QA ולא מצליחים להתמודד עם תהליכי בדיקות התוכנה והמשימות היום יומיות של העובדים, כדאי שתשקלו לעבור למיקור חוץ ולא לקפוץ מייד לגיוס עובדי QA חדשים שלא לצורך.

בדיקות ומדדים קבועים למוצרים דיגיטליים

אם אתם מפתחים מוצרים דיגיטליים ואינכם מבצעים מדידות ובדיקות באופן קבוע, כדאי שתדעו שזה אולי החלק החשוב ביותר בתהליך הפיתוח והכנת המוצר לקראת ההשקה והיציאה לשוק. באמצעות הטמעה של מערכות אוטומציה לביצוע בדיקות תוכנה, תוכלו לבצע בדיקה מהירה של כל גרסה חדשה של המוצרים שלכם. בתהליך זה אתם נהנים מגישה ישירה למערכות הטובות ביותר לבדיקות תוכנה וחוסכים בצורך בהשקעה גדולה בהחזקת עובדים, כאשר המחיר לכל התהליך הוא נמוך בצורה משמעותית מכל מערך גיוס עובדים חדשים וכולל גם כתיבה של מקרי בדיקה יחד עם העובדים הקבועים שלכם במטרה ליצור את מערך הבדיקות הטוב ביותר לכל תוכנה ומוצר טכנולוגי.

חברה מקצועית לפיתוח אוטומציה חכם

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביצוע הטמעה של מערכות אוטומציה מתקדמות וחדישות, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המציעה לכם כלים איכותיים לשיפור הבדיקות של מוצרים בפיתוח וגרסאות חדשות למוצרים טכנולוגיים קיימים. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.

Call Now Button דילוג לתוכן