פיתוח בדיקות בסלניום

רוצים לקצר תהליכי בדיקות תוכנה? יש לנו פתרון עבורכם!

בכל תהליך פיתוח של מוצר תוכנה, נדרש לבצע בדיקות תוכנה ולהריץ בדיקה על מספר גדול של שורות קוד. בדיקות התוכנה הידניות יוצרות עומס רב על הצוות שלכם בטווח הקצר והארוך ומאפשר פתח לטעויות רבות בתהליך הבדיקה. אחת משיטות בדיקות התוכנה הפופולריות ביותר בעולם היא בדיקת תוכנה באמצעות מערכת Selenium Webdriver המיוצרת באמצעות קוד פתוח המאפשר לבצע פיתוח פלטפורמה חסכונית לצרכים שלכם. פיתוח בדיקות בסלניום מתבצע עם חברה המתמחה באוטומציה ויכולה ללוות אתכם בתהליך הפיתוח של הפלטפורמה לארגון או לחברה שלכם.

שימוש בפלטפורמה לאוטומציה מהטובות בעולם

הפלטפורמה החינמית סלניום וובדרייבר אינה דורשת מכם החזקה של רישיון ייעודי ולכן היא משתלמת מאוד בטווח הארוך. בכדי לבצע הטמעה של הפלטפורמה לצרכי בדיקות התוכנה שלכם, אתם צריכים לקבוע את סביבת העבודה שלכם בטווח הארוך, בין אם היא סביבת עבודה עם Desktop ובין אם היא עובדת על Mobile. היתרון בעבודה עם סלניום באה לידי ביטוי בביצוע אוטומציה עם תמיכה של דפדפנים שונים עם API אשר עובד עם כל הדפדפנים המיתר את הצורך בכתיבה של קוד עבור כל דפדפן.

קיצור תהליכי בדיקות תוכנה עם סלניום

אוטומציה לבדיקות תוכנה מקצרת תהליכי עבודה בצורה משמעותית ויכולה לחסוך לכם בטווח הארוך גיוס והעסקה של עובדים בתחום ה-QA. אם בעבר מחלקות ה-QA היו מאסיביות בחברות תוכנה, היום ישנו תהליך לייעול העבודה של צוותי ה-QA ומתן פתרונות מהירים לבדיקות הידניות אשר מתבצעות גם היום בתהליכי פיתוח של מערכות תוכנה. בדרך זו, אתם מבטיחים רמת איכות גבוהה לאורך זמן, הפחתה של תקלות בתהליך הפיתוח ואפשרות לבצע בדיקות חוזרות ונשנות גם בעתיד עם אותן בדיקות אוטומטיות שתבצעו בחודשים הבאים עם פלטפורמת סלניום וובדרייבר.

פיתוח בדיקות בסלניום עם חברה מקצועית לאוטומציה

לתחילת פיתוח בדיקות בסלניום למערכות תוכנה הנמצאות בתהליכי פיתוח בחברה שלכם, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ המובילה את תחום המעבר לאוטומציה לחברות וארגונים בישראל כבר למעלה מ-2 עשורים ברציפות. התהליך עם חברת וריסופט בע”מ מתבצע בצורה יעילה ומקצועית עם ליווי מלא של צוות החברה עד להטמעת Selenium Webdriver בצורה מושלמת לצרכים שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן