פיתוח כלי אוטומציה

מעוניינים להוציא מהר יותר מוצרים טכנולוגיים?

התחרות בתחום פיתוח תוכנות בישראל ובעולם דורש עבודה מהירה יותר להוצאת גרסאות תוכנה חדשות ולשיפור כלי טכנולוגיים המיוצרים עבור לקוחות. פיתוח כלי אוטומציה נדרש היום לכל שוק התוכנה בישראל והוא מאפשר לבצע בדיקות תוכנה מהירות עם שמירה מרבית על רמת המוצר בשלבים האחרונים של הפיתוח. אם אתם מעוניינים לקצר תהליכי בדיקה של מוצרים בפיתוח, כדאי לכם לבחון ברצינות הטמעה של כלי אוטומציה מתקדמים המספקים מענה למגוון רחב של בדיקות תוכנה. בין המוצרים הנפוצים היום לביצוע בדיקות באופן אוטומטי, ניתן למצוא את JUNIT המותאמת לסביבת פיתוח בשפת הקוד JAVA, את SELENIUM לעבודה עם מוצרי WEB והפלטפורמה JMETER המאפשרת למדוד ביצועים דינמיים וסטטיסטיים.

חסכון בכוח אדם עם כלי אוטומציה מתקדמים

היתרונות של כלי האוטומציה הקיימים היום לביצוע בדיקות הם רבים וכאשר מתייחסים להיבט הכלכלי של החברה או הארגון שלכם מבחינת הוצאה על כוח אדם, ניתן למצוא יתרון בולט במיוחד. כאשר אתם מחזיקים בפלטפורמה אחת או יותר לביצוע בדיקות אוטומציה למערכות התוכנה שלכם, צוות ה-QA שלכם יכול לבצע מגוון רחב של בדיקות תוכנה בתהליך קצר יותר בסביבת Desktop וסביבת Mobile במטרה לקדם הוצאות גרסאות חדשות לתוכנות שלכם.

הוצאה מהירה של גרסאות תוכנה לאחר בדיקות

הטמעה של פלטפורמות לאוטומציה מתבצעת מול מחלקת הפיתוח בארגון או החברה שלכם, כאשר כל פלטפורמה נבחרת על פי סביבת העבודה שלכם. העברת ביצוע ההטמעה לחברה חיצונית חוסכת לכם זמן רב וראייה אובייקטיבית יותר על סביבת העבודה שלכם, כאשר בתהליכים מסוימים ניתן לקבל החלטות על שימוש בשפת קוד אחרת או שילוב של שפות קוד שונות על מנת לייעל תהליכי אוטומציה בעתיד. באמצעות ארגז כלים טכנולוגיים המותאמים במדויק לצרכים שלכם, תוכלו לשפר את תהליכי הפיתוח ולחסוך בהוצאה בטווח הארוך על בדיקות התוכנה של המערכות שלכם.

פנייה לחברה מקצועית לפיתוח כלי אוטומציה

לפרטים נוספים על פיתוח כלי אוטומציה באמצעות הפלטפורמות המובילות כיום בעולם, צרו קשר עם חברת וריסופט בע”מ ותוכלו לקבל את כל המידע על הטמעת כלי אוטומציה בארגון שלכם. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר וישמח לתאם איתכם פגישה במשרדים שלכם כבר בימים הקרובים.

Call Now Button דילוג לתוכן