תוכנה בדיקות אוטומטיות

נמצאים בשלבים אחרונים של פיתוח מוצר טכנולוגי? זה הרגע לבצע בדיקות איכות!

בכדי לוודא כי המוצר שלכם עומד בדרישות של מחלקת הפיתוח מבחינת ביצוע פעולות וחווית שימוש לקוח, חשוב לבצע בדיקות לתוכנה של המוצר שלכם במספר שלבים בתהליך הפיתוח. הדרך הנפוצה היום לביצוע בדיקות של תוכנה בשלבי פיתוח היא באמצעות שימוש בתוכנה בדיקות אוטומטיות. התוכנה לביצוע הבדיקות האוטומטיות מקצרת תהליכים ומספקת לכם מענה למכשולים העומדים בפניכם בתהליכי פיתוח מורכבים של תוכנות כבדות ושורות קוד מורכבות במיוחד. בנוסף לכך, הבדיקות שתבצעו עכשיו, יאפשרו לכם לבצע אותן שוב בעתיד בתהליך קצר הרבה יותר כאשר את ההתאמה של התוכנה לבדיקות מבצעים כבר בבדיקות הראשונות של המוצר שלכם.

בדיקות תוכנה אוטומטיות עם תוכנה מתקדמת

אם אתם מחפשים לבצע בדיקות תוכנה אוטומטיות בתהליך מהיר ויעיל, יש לכם אפשרות לפנות לחברה חיצונית אשר תספק לכם את השירות בהתאמה מושלמת לצרכים העסקיים והתפעוליים שלכם. התאמת הבדיקות מתבצעת באמצעות תכנון מקדים המשלב עבודה מול מחלקת הפיתוח שלכם. הידע והניסיון של צוות בדיקות חיצוני, הוא קריטי לביצוע בדיקות הבטחת איכות ברמה גבוהה ובשימוש תוכנות אוטומציה מהטובות ביותר הקיימות היום. ניתן לבצע את הבדיקות עבור כל סוג תוכנה או פלטפורמה ועבור כל סוג של שפת קוד תכנות כאשר המחיר מותאם לתקציב מוגדר מראש.

הזמנת שירות מקצועי לבדיקות אוטומטיות

מעוניינים להזמין שירות מקצועי לביצוע בדיקות אוטומטיות? רוצים לקדם את תהליך הפיתוח של המוצר הטכנולוגי שלכם? זה הזמן לפנות לחברת וריסופט בע”מ המתמחה בתכנון וביצוע של בדיקות QA עבור מגוון רחב של תוכנות ופלטפורמות אינטרנטיות. צוות החברה מורכב ממהנדסי תוכנה ובודקי QA מהטובים בישראל המשלבים בין בדיקות QA אוטומטיות עם תוכנות מתקדמות וחדישות לבין בדיקות ידניות בסטנדרט גבוה במיוחד.

תוכנה בדיקות אוטומטיות מהטובות ביותר

לתחילת עבודה עם תוכנה בדיקות אוטומטיות איכותית שתבצע את הבדיקות הדרושות לכם בשלבי הפיתוח, צרו קשר עכשיו עם חברת וריסופט בע”מ ותוכלו לקבל ליווי אישי לכל התהליך עד להוצאת דו”ח מפורט עם כל הנתונים והמידע הנדרשים למחלקת הפיתוח שלכם. שירותי החברה ניתנים מרחוק ובמשרדים שלכם בסנכרון מלא עם צוות מפתחי התוכנה של החברה והכל במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.

Call Now Button דילוג לתוכן