פיתוח בדיקות אוטומציה

מחפשים דרך לבצע בדיקות QA מדוייקות ומהירות יותר?

פיתוח בדיקות אוטומציה מתבצע על ידי כתיבת קוד לצורך פיתוח תוכנה המבצעת את בדיקות ה-QA באופן מהיר ויעיל ללא צורך בבדיקות QA ידניות. תהליך הפיתוח מתבצע על ידי חברה חיצונית המספקת שירותי בדיקות אוטומטיות וידניות עם התאמה מושלמת לצרכים העסקיים והתפעוליים שלכם במחלקות הפיתוח וה-QA של החברה שלכם. היום כולם עוברים לאוטומציה בתחומים רבים על מנת לקצר תהליכי עבודה ולשפר את יכולות הפיתוח. כאשר מוצר נמצא בתהליך פיתוח, מושקעים בו משאבים רבים וזמן יקר ולכן המטרה היא לקצר את תהליכי הפיתוח על מנת להוציא אותו לשוק הצרכנים כמה שיותר מהר. בדיקות אוטומציה הן הכלי אשר יאפשר לכם להביא את המוצר לפיתוח בדרך יעילה ומהירה יותר.

בניית אסטרטגיית בדיקות תוכנה

אסטרטגיית בדיקות תוכנה צריכה להתאים לסוג התוכנה ולתחום בו אתם עוסקים. ישנן תוכנות רבות הצריכות לעבור תהליכים מוגדרים הנמצאים ברגלוציה בישראל ובמדינות שונות בעולם. המטרה של הבדיקות הללו הן להביא לבטיחות מקסימלית בשימוש התוכנה עם הפחתה משמעותית של הסיכוי לביצוע טעויות בתהליכי פיתוח מתקדמים. ככל שמבצעים בדיקות איכות המבוססות אסטרטגיה, ניתן להגיע לרמת פיתוח גבוהה יותר בתהליך מובנה ומדוייק.

איך מבצעים בדיקות עומסים תוכנה?

כחלק מביצוע בדיקות QA של התוכנה שלכם ידרש לבצע בדיקות עומסים תוכנה ובדיקות ביצועים. הבדיקות הללו מדמות תנאי קיצון ותנאים של שימוש יום יומי של הלקוח או הצרכן של המוצר שלכם. בדרך זו, ניתן לבצע הגדרות מדוייקות לפיתוח המוצר על פי מספר משתמשים ולקבל מידע ונתונים הנוגעים לנפח הנתונים והעומסים של התעבורה במוצר שלכם. בנוסף לכך, הבדיקות לעומסים וביצועים מאפשרים לקבל אינדיקציה לגבי מצבי ריצוד וזמן שהייה בפעולות מסויימות של הלקוח כאשר הוא משתמש במוצר.

פיתוח בדיקות אוטומציה עם חברה מובילה

אם אתם רוצים להתחיל בתהליך פיתוח בדיקות אוטומציה שישדרגו את תהליכי הפיתוח של המוצרים הטכנולוגיים שלכם, זה הזמן לפנות לחברת וריסופט בע”מ המובילה כיום את תחום הבדיקות האוטומטיות בתהליכי פיתוח של מוצרים טכנולוגיים ממגוון תחומים. לקבלת הצעת מחיר לשירותי פיתוח של בדיקות אוטומטיות, התקשרו עכשיו לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר, או שלחו הודעה לכתובת המייל המופיעה כאן בדף.

Call Now Button דילוג לתוכן